صفحه نخست / سرخط اخبار / تاثیر دلار بر بازار دارویی / ثبت سفارشات دارویی متوقف شد

تاثیر دلار بر بازار دارویی / ثبت سفارشات دارویی متوقف شد

تاثیر دلار بر بازار دارویی / ثبت سفارشات دارویی متوقف شد

قیمت دلار که در روز های گذشته به صورت سرسام آوری بالا رفته بود اما با طرح دولت به ۴۲۰۰ تومان رسید و اندکی به ثبات رسیده است هرچند خرید و فروش آن در صرافی ها متوقف شده است.امرو خبر رسیده است که ثبت سفارش هرگونه مواد غذایی و دارویی متوقف شده است و دیگر امکان ثبت سفارش دارویی وجود ندارد.

بنابر آنچه اعلام شده تا اطلاع ثانوی کلیه درخواست‌های مجوزی که مربوط به سازمان غذا و دارو می‌شوند، بدون پاسخ خواهند ماند.

به گزارش ایسنا، براساس مصوبات اخیر هیات وزیران در تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه امسال تغییراتی در ضوابط واردات و صادرات صورت گرفته است.

براین اساس طبق آنچه اعلام شده «با توجه به تغییرات اعمال شده در سامانه جامع تجارت، سازمان غذا و دارو نیز در حال بررسی و تدوین سیاست‌های جدید ارزی است و اعمال تغییرات لازم در سامانه خود است. برهمین اساس تا اطلاع ثانوی کلیه درخواست‌های مجوز ارسالی به آن سازمان بدون پاسخ خواهند ماند».

به گزارش ایسنا، پس از تدوین این سیاست ها در هفته گذشته ثبت سفارش واردات کالا برای مدتی متوقف شد تا سامانه های مربوطه اصلاحات لازم را ایجاد کنند، روز گذشته نیز اخباری مبنی بر از سر گیری ثبت سفارش منتشر شد و بدین ترتیب با اعمال تغییراتی ثبت سفارش در سامانه های مربوطه از سر گرفته شد.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *