صفحه نخست / بین الملل / بهترین رستوران دنیا
بهترین رستوران دنیا
بهترین رستوران دنیا

بهترین رستوران دنیا

بهترین رستوران دنیا

بلک سوان (قوی سیاه)

وقتی به صرف یک وعده غذایی خوب فکر می کنید، شاید رستوران های فرانسوی و ایتالیایی‌ها اولین مکان هایی باشند که به ذهن شما می آیند. اما باور کنید یا نکنید، بنابر نظر سنجی مشتریان، یک رستوران کوچک انگلیسی روی دست همه ی رستوران ها می زند.

بلک سوان در دهکده الداستید، شمال یورکشایر قرار داشته و بر اساس نظر سنجی که در سایت تریپ ادوایزر TripAdvisor منتشر شد، به عنوان بهترین رستوران دنیا شناخته شده است. این سایت بجای آنکه از پنل کوچک داوری ها استفاده کند، در عوض بازخورد مشتریان رستوران را برای رتبه بندی در نظر گرفت. آنها با استفاده از رایانه میلیون ها نظر را از سرتاسر جهان جمع آوری کردند. این نظرات در طول ۱۲ ماه گذشته در این سایت به ثبت رسیده بودند. سپس، آنها الگوریتمی را ایجاد کردند که با در نظر گرفتن کمیت و کیفیت نظرات، یک امتیاز کلی را برای مشخص کردن برندگان تعیین می کند.

بلک سوان با صدرنشین شدن خود رستوران اسپانیایی مارتین براساتگی، برنده ی دو سال پیاپی در این فهرست را کنار زد. جایگاه دوم به بلموند لا مانور اکس کاتسون می رسد، این هتل در نیومیلتون، انگلستان قرار دارد. جایگاه سوم در اختیار مزون لاملوز در چاگی، فرانسه تعلق دارد.

تامی بانکس، رئیس هتل بلک سوان در مصاحبه با ایندیپندنت گفت : “بردن این جایزه افتخار بزرگی است اما چیزی که آن را خاص می کند این نکته است که معیار سنجش برای اعطای این جایزه بازخورد مشتریان ما بوده است.”

اگر آنقدر خوش شانس باشید تا وعده ی غذایی خود را در بلک سوان سرو کنید، باید انتظار غذاهایی غیرعادی نظیر ماهی مرکب در آب ترب کوهی، گوشت بره تسل با شلغم و نعناع، و کیک های ساخته شده از ریشه کاسنی و انگور سیاه را داشته باشید. رئیس می گوید که اکثر مواد غذایی موجود در رستوران از باغ خود رستوران تهیه می شوند.

اگرچه اکثر نظرات موجود در سایت تریپ ادوایزر در مورد غذا نبوده، بلکه راجع به خدمات رستوران هاست.

یکی از کاربران سایت نوشته است: “من تابحال در هیچ یک از رستوران های میشلن نبوده ام و من نگران این بودم که این رستوران برای ما بیش از حد شیک و نا خوشایند باشد. اما اشتباه می کردم.”

کاربر دیگری نوشته است “به محض ورود به رستوران، استقبال گرمی از ما شد و در کل باید بگویم که یک تجربه ی عالی بود”.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

 

در همین رابطه

چگونه با مواد داخل یخچال جلوی حمله قلبی بایستیم/دفاع پتاسیمی در مقابل حمله قلبی

چگونه با مواد داخل یخچال جلوی حمله قلبی بایستیم/دفاع پتاسیمی در مقابل حمله قلبی

چگونه با مواد داخل یخچال جلوی حمله قلبی بایستیم/دفاع پتاسیمی در مقابل حمله قلبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *