صفحه نخست / سرخط اخبار / برگزاری نمایشگاه کتاب تهران / استقبال بی نظیر از نمایشگاه کتاب

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران / استقبال بی نظیر از نمایشگاه کتاب

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران / استقبال بی نظیر از نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود و استقبال خوبی از آن می شود ، امسال نیز از ۱۲ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار شده است . نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۲ اردیبهشت تا ۲۲ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار می شود که در آن ناشران داخلی و خارجی حضور دارند. از ساعاتی پیش نمایشگاه کتاب برگزار شده است و استقبال بی نظیری از آن شده است.

درهای سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب، دقایقی پیش به روی مشتاقان کتابخوانی باز شد و در حالی که گمان می‌رفت روز نخست نمایشگاه بدلیل همزمانی با نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته، مراجعه چشمگیری نداشته باشد، ناشران با انبوهی از علاقه‌مندان روبه‌رو شدند.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، درهای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ساعت ١٠ صبح امروز به روی علاقه‌مندان به کتاب باز شد.

این نمایشگاه از امروز دوازدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی برپا خواهد بود.در این دوره از نمایشگاه ٢٠۵٠ ناشر داخلی و ١٣٢ ناشر خارجی حضور دارند که ۵١۵ هزار عنوان را عرضه می‌کنند.


روز نخست نمایشگاه کتاب تهران

مجموعا ٢١٨٢ ناشر در دور سی و یکم طی ۱۰ روز در مصلی فعالیت خواهند داشت.کشور صربستان در این دوره مهمان ویژه نمایشگاه و تونس شهر مهمان است. ساعت بازدید از ١٠ صبح تا ٢٠ عصر خواهد بود و طبق اعلام مسئولان اجرایی، این زمان قابل تمدید است.


روز نخست نمایشگاه کتاب تهران، ۱۲ اردیبهشت ۹۷

برخلاف اینکه گمان می‌رفت تعطیلات پایانی هفته نمایشگاه خلوت‌تری را به تصویر بکشد، اما مشاهدات خبرنگار فارس گویای آن است که هم‌اکنون جمعیت فراوانی در مصلی حاضرند.

منبع: فارس

در همین رابطه

نمایشگاه کتاب تهران / چهارمین روز نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب تهران / چهارمین روز نمایشگاه کتاب نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اردیبهشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *