صفحه نخست / سرخط اخبار / برنامه های تلویزیون در نوروز / اعلام برنامه های نوروزی

برنامه های تلویزیون در نوروز / اعلام برنامه های نوروزی

برنامه های تلویزیون در نوروز / اعلام برنامه های نوروزی

جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما گفت: سری جدید کلاه قرمزی در ایام نوروز از ۱ تا ١٧ فروردین هر شب ساعت ۲۰ پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نشست اعلام برنامه های نوروزی تلویزیون با حضور معاون سیما و مدیران تلویزیون آغاز شد.

میرباقری معاون سیما با اشاره به تولیدات جدید تلویزیون برای نوروز ۹۷ گفت: امسال قوی تر از گذشته و با دست پر خدمت مردم عزیز رسیدیم.

در ایام نوروز ۲۷۴ فیلم سینمایی که نیمی جدید هستند، از شبکه های سیما پخش می شود.

۳۷۰ قسمت مستند در گونه های مختلف، ۶۰۰ قسمت انیمیشن، ۳۰۰ قسمت مسابقه، ۹۰ برنامه گفتگو محور از جمله تدارکات شبکه ها برای پخش در ایام نوروز است.

جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد: سریال طنز شبکه دو سریال “تعطیلات رویایی” است که هر شب ساعت ۲۱:۳۰ بروی آنتن می رود همچنین فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی که کارهای جذابی هستند هر روز ساعت ۱۷:۰۰ برای مخاطبان پخش خواهد شد که دو فیلم “ویلایی ها و نفس” جزو این آثار خواهند بود.

وی ادامه داد: مجموعه کلاه قرمزی هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن خواهد رفت. سری جدید محله گل و بلبل با تغییرات جدید در حال اماده سازی است همچنین برنامه جدید ترکیبی نمایشی طنز با نام “خوش و بش” را برای مهارت ارتباطی خانواده ها روی آنتن خواهیم برد که با حضور محمد مسلمی یکی از عموهای فیتیله ای در مقام بازیگر و کارگردان است که امیدوارم مورد پسند خانواده ها و مخاطبان قرار گیرد.

بنا بر این گزارش، در نوروز سال ۹۷ عمده آثار جدید هستند . آثار خارجی ۶۵ درصد محصول ۲۰۱۷ و سایر آثار ۲۰۱۵ هستند.

در سینمای ایران تصمیم بر این است که با کمک سینما گران و صاحبان آثار سینمایی ۲۰ اثر را برای مخاطبان عرضه کنیم که ۱۶ اثر اعلام می شود.

۴ فیلم در حوزه دفاع مقدس، اروند، ویلایی ها، دریاچه ماهی، اشنوگل و آثار دیگر سینمای ایران ماجرای نیمروز، نفس، سیانور، آزادی مشروط، یتیمخانه ایران، برادرم خسرو، خانه ای در خیابان چهل و یکم، بیست و یک روز بعد، مرگ ماهی، گمجی و، قهرمانان کوچک نهایی شده اند که در شبکه های مختلف سیما برای پخش قرار خواهند گرفت.

شبکه نمایش امسال برنامه ریزی ویژه‌ای کرده است تا در دو باکس ۲۱ و ۲۳ فیلم های سینمایی دنباله دار ۳ یا ۴ قسمتی برای مخاطبان پخش شود.

برازش مدیر شبکه یک سیما گفت: با همکاری نهادهای مسجد و مرکز امور رسیدگی به مساجد برنامه هایی با موضوع مساجد خواهیم داشت و برنامه های شش ماه اخیر مثل شبستان پخش خواهد شد. پایتخت ۵ هر شب ساعت ۲۲ یا ۲۲:۱۵ دقیقه از شبکه یک پخش خواهد شد. مستند ایرانگرد که با استقبال مردم روبه رو بوده است برای معرفی جاهای دینی ایران روی آنتن می رود.”دستپخت” برای نوروز۹۷ برنامه ویژه دارد. داریوش کاردان برنامه ای با نام کاردان ها را به سبک صندلی ویژه روی آنتن می رود.

پور محمدی مدیر شبکه سه سیما گفت: امسال برنامه “مردان آهنین” را بعد از چند سال وقفه روی آنتن داریم. برنامه اقلیم با موضوع جغرافیای ایران را داریم. برنامه بهار نارنج یه تهیه کنندگی احسان علیخانی روی آنتن می رود.

منبع : میزان آنلاین

در همین رابطه

کلاه قرمزی نیمه شعبان پخش می شود / پخش کلاه قرمزی در نیمه شعبان

کلاه قرمزی نیمه شعبان پخش می شود / پخش کلاه قرمزی در نیمه شعبان کلاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *