صفحه نخست / سرخط اخبار / بدهکار معروف بانکی در زندان میماند / ح.ه متهم بدهکار کلان بانکی راضی به پرداخت بدهی نشد

بدهکار معروف بانکی در زندان میماند / ح.ه متهم بدهکار کلان بانکی راضی به پرداخت بدهی نشد

بدهکار معروف بانکی در زندان میماند / ح.ه متهم بدهکار کلان بانکی راضی به پرداخت بدهی نشد

«ح.هـ» بدهکار معروف بانکی است که اوایل خرداد امسال برای دومین مرتبه بازداشت شد و معاون اول و سخنگوی قوه‌قضائیه حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای ۲۴ تیر در یکصدوبیست و هشتمین نشست خبری خود درباره بازداشت این فرد اظهار کرد: این فرد قبلاً یک مرتبه بازداشت شد و پس از آن قول و تعهد داد که با یک مکانیزمی، بدهی خود را با بانک تسویه کند؛ بنابراین با وثیقه آزاد شد.

وی افزود: مدتی از آزادی این فرد با قرار وثیقه گذشت اما قولش برای تسویه بدهی با بانک انجام نشد و فرد مزبور دوباره بازداشت شد و اکنون اموالش در حال شناسایی است تا از این طریق، بدهی وی به بانک داده شود.

بر اساس این گزارش، این بدهکار کلان بانکی که چهره‌ای سرشناس و معروف نیز محسوب می‌شود، دو پرونده مطرح رسیدگی در شعبه اول بازپرسی دادسرای پولی و بانکی دارد که بازپرس پرونده در هر دو پرونده برای متهم، قرار بازداشت صادر کرده است.

بدهکار مزبور پس از صدور قرار بازداشت به تصمیم بازپرس اعتراض کرد و پرونده برای رسیدگی به اعتراض به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا در این مورد تصمیم‌گیری شود.

بر اساس اخبار کسب شده، شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران در هر دو پرونده، قرار بازداشت صادر شده از سوی شعبه بازپرسی را تایید و قرار بازداشت این بدهکار بانکی معروف تمدید شده است.

عناوین اتهامی این فرد در پرونده دوم «معاونت در  اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور»، «معاونت در تحصیل مال از طریق نامشروع» و «پولشویی» است.

منبع : تسنیم

در همین رابطه

تجمع دانشجویان مشهدی در مقابل قوه قضاییه/تجمع آرام دانشجویان برای برخورد با مفسدان اقتصادی

تجمع دانشجویان مشهدی در مقابل قوه قضاییه/تجمع آرام دانشجویان برای برخورد با مفسدان اقتصادی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *