صفحه نخست / سرخط اخبار / بازی با اسپانیا ساعت چند است / زمان بازی ایران اسپانیا جام جهانی ۲۰۱۸

بازی با اسپانیا ساعت چند است / زمان بازی ایران اسپانیا جام جهانی ۲۰۱۸

بازی با اسپانیا ساعت چند است / زمان بازی ایران اسپانیا جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ملی فوتبال کشورمان که موفق شده است در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ تیم قدرتمند مراکش را شکست دهد امشب در دومین دیدار خود به مصاف قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ خواهد رفت. ایران امید دارد بتواند در یک بازی استوار و مستحکم یک امتیاز از قدرتمندترین تیم اروپا بگیرید.

نشریه آ.اس، تحلیل دقیقی از نحوه بازی ایران و اسپانیا ارائه کرده و پیش بینی جالبی از دیدار امروز مطرح کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، ایران که بازی اول خود در جام جهانی را با پیروزی پشت سر گذاشته، امید زیادی به صعود به دور بعد دارد ولی تقابل با اسپانیا، سخت ترین دیدار شاگردان کی روش خواهد بود. حال نشریه آ.اس، تحلیل جالبی از بازی امروز ارائه کرده که در زیر می‌خوانیم:

تیم ملی اسپانیا به مصاف ایران خواهد رفت که در کمال تعجب در صدر جدول گروه B قرار گرفته است. نماینده آسیا در دیدار اول خود با گل به خودی بوهادوز توانست ۱-۰ مراکش را شکست دهد و با تساوی بین اسپانیا و پرتغال، آنها تنها تیم ۳ امتیازی گروهشان هستند. این تیم که هدایتش برعهده کارلوس کی روش است، از لحاظ دفاعی بسیار قدرتمند است.

در حقیقت تلاش ایران در ابتدا بر این است که گلی دریافت نکند و سپس برای استفاده از ضد حملات برنامه های خود را پیاده می‌کند. در دیدار مقابل مراکش، ایران ۳۵ درصد مالکیت توپ در نیمه اول و ۳۶ درصد مالکیت توپ در نیمه دوم داشت. این در حالیست که در ۱۵ دقیقه اول، مالکیت توپ ایران ۲۴ درصد بود و در ۱۵ دقیقه آخر، ۲۸ درصد. با این حال این ایران بود که با گل به خودی بازیکن مراکش توانست در دقیقه ۹۰، پیروز میدان شود و سه امتیاز را کسب کند. در نیمه اول ایران ۶ شوت داشت که دو شوت آن در چهارچوب بود.

در زمان کوتاهی که توپ در اختیار ایران بود، بهترین عملکرد را رامین رضاییان داشت که از ۳۶ پاس ارسالی اش، ۲۶ پاس به مقصد رسید (۷۲ درصد موفقیت). اما دقت ابراهیمی در ارسال پاس ها از رضاییان بیشتر بود و او از ۲۵ پاسش، ۲۲ پاس را به مقصد رساند (۸۸ درصد) و حتی بیرانوند نیز از ۲۱ توپ ارسالی اش، ۱۹ توپ را به مقصد رساند (۹۰ درصد).

در مقابل ایران، اسپانیا تیمی است که شخصیتش در مالکیت توپ و حفظ آن است. مقابل پرتغال که سخت ترین رقیب گروهی آنهاست، تیم هیه رو ۶۰ درصد مالکیت توپ در نیمه اول و ۵۹ درصد در نیمه دوم برعهده داشت. اسپانیا سعی داشت با حفظ مالکیت، بر بازی سوار شود و در بین دقیقه ۴۵ تا ۶۰، ۷۳ درصد مالکیت توپ متعلق به اسپانیا بود و فشار در این دقایق بسیار بیشتر بود. اسپانیا با دو گل دیگو کاستا و یک گل از ناچو از حریف پیش بود ولی در آن سو رونالدو در اوج درخشش اش بود و توانست ۳ گل به ثمر برساند و در نهایت بازی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

در این دیدار که حفظ توپ برای اسپانیا دشوار بود، شاگردان هیه رو ۷۹۳ پاس ارسال کردند که ۷۳۳ پاس آن صحیح بود (۹۲ درصد). سرخیو راموس بهترین آمار را در این میان دارد. او از ۱۱۸ پاسی که ارسال کرده، ۱۱۶ پاس آن به مقصد رسیده (۹۸ درصد). ایسکو نیز از ۱۰۰ پاسی که فرستاده، ۹۲ پاس به هدف رسیده و یوردی آلبا نیز از ۸۹ پاسش، ۷۹ پاس به مقصد رسیده است. در حقیقت تنها داوید دخیا و دیگو کاستا، آماری ضعیف تر از رضاییان به ثبت رسانده اند.

بنابراین می‌توان حدس زد که بازی چه سمت و سویی پیش خواهد رفت و چگونه انجام خواهد شد. اسپانیا باید خطوط ایران را بشکند و پیش برود ولی در آن سو، کی روش مهره های خوبی در خط حمله خواهد داشت از جمله علیرضا جهان بخش که آقای گل لیگ هلند بود و می‌تواند روی ضد حملات کار اسپانیا را سخت کند. ایران بیشتر از سمت چپ به مراکش حمله کرد و یوردی آلبا در این دیدار باید کاملا آماده باشد.

زمان بازی امشب ایران اسپانیا

بازی با اسپانیا ساعت چند است

ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران – ورزشگاه کازان روسیه

در همین رابطه

بازی ایران اسپانیا / زمان برگزاری بازی ایران اسپانیا در جام جهانی

بازی ایران اسپانیا / زمان برگزاری بازی ایران اسپانیا در جام جهانی تیم ملی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *