صفحه نخست / سرخط اخبار / انفجار مهیب در قائمشهر / یک مصدوم در انفجار قائمشهر

انفجار مهیب در قائمشهر / یک مصدوم در انفجار قائمشهر

انفجار مهیب در قائمشهر / یک مصدوم در انفجار قائمشهر

شب گذشته انفجاری مهیب در قائمشهر رخ داد . این انفجار به قدری شدید بود که ساختمان های اطراف و پنجره ها لرزیدند  و ساکنان به خیابان آمدند . در پی این حادثه یک مرد ۶۰ ساله پس از شکستن چراغ خودرویی مصدوم شد و به اورژانس منتقل شد . آتش نشانی نیز به سرعت در محل حاضر شد .

انفجار مهیب شب گذشته در قائمشهر یک مصدوم به جا گذاشت.

شب گذشته صدای انفجار مهیبی به همراه لرزش ساختمان‌ها، قائمشهر را فرا گرفت؛ در پی این حادثه نیروهای امدادی و آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. طی این حادثه که در زمینی خالی و متروکه رخ داد چاله‌ای نسبتا بزرگ در اثر این انفجار ایجاد شد.

مردم ساکن حوالی آن منطقه از ۱۵ دقیقه قبل از انفجار می‌گویند، شی نورانی در آسمان آن منطقه مشاهده کردند که به یکباره ناپدید شد و پس از آن صدای انفجار مهیبی شنید شد که منجر به شکستن شیشه‌های برخی منازل و پرت و جابجا شدن چند نفر در داخل ساختمان های خود شد.

ذکریا اشک پور، سخنگوی اورژانس مازندران در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: حادثه انفجاری که شب گذشته در شهرستان قائمشهر اتفاق افتاد مصدوم جدی نداشت.

وی گفت:  تنها مردی حدودا ۶۰ ساله در اثر خرد شدن شیشه به دلیل جراحت سطحی توسط اورژانس به بیمارستان ولیعصر منتقل شد. انفجار در فضای آزاد اتفاق افتاده و علت حادثه در دست بررسی است.

منبع: ایسنا

در همین رابطه

انفجار در لندن / ۳۰ مصدوم در انفجار لندن

انفجار در لندن / ۳۰ مصدوم در انفجار لندن انفجاری در لندن رخ داده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *