صفحه نخست / سرخط اخبار / استیضاح ربیعی / نشست فراکسیون مستقلین با دو وزیر در حال استیضاح

استیضاح ربیعی / نشست فراکسیون مستقلین با دو وزیر در حال استیضاح

استیضاح ربیعی / نشست فراکسیون مستقلین با دو وزیر در حال استیضاح

به‌گفته سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، تصمیم نهایی این فراکسیون درباره ماندن یا رفتن وزرای کار و راه و شهرسازی پس از نشست مشترک فراکسیون با این دو وزیر مشخص می‌شود.

مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به استیضاح وزرای کار و راه وشهرسازی که قرار است در جلسه علنی سه‌شنبه هفته جاری برگزار شود، گفت: با توجه به اینکه هیئت رئیسه فراکسیون مستقلین از قبل مصوب کرده است که  در صورت درخواست هر وزیر از فراکسیون برای برگزاری جلسه با اعضا، وقتی برای وی در نظر گرفته شود، بر همین مبنا،‌ با توجه به درخواست آقایان ربیعی و آخوندی برای برگزاری جلسه با اعضای فراکسیون، مقرر شد که صبح روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور وزرای کار و راه و شهرسازی در محل فراکسیون برگزار شود.

وی افزود:‌ بنابراین  تصمیم نهایی فراکسیون امید مبنی بر ماندن یا نماندن این دو وزیر در کابینه دوازدهم، منوط به نتیجه جلسه صبح سه‌شنبه با آقایان آخوندی و ربیعی خواهد بود.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به نامه اعتراضی که عباس آخوندی خطاب به نمایندگان مجلس نوشته است‌، گفت: با توجه به حوادث ناگوار اخیر،‌ فشار زیادی به‌روی آقای آخوندی بوده و این‌گونه اظهار نظرات با در نظر گرفتن این فشارها طبیعی به‌نظر می‌رسد و به‌نظر شخص بنده،‌ آقای آخوندی نباید در گرفتن رأی اعتماد مجدد از نمایندگان کار سختی داشته باشد.

لاهوتی با اشاره به استیضاح وزیر کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اگرچه نظر شخصی بنده این است که این روزها، زمان مناسبی برای مطرح کردن موضوع استیضاح نبوده است ولی به هر حال،‌ موافقان آقای ربیعی برای جلب نظر مثبت نمایندگان مجلس باید  تلاش زیادی از خود نشان دهند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس همچنین درباره استیضاح محمود حجتی نیز خاطرنشان کرد: هنوز از سوی ایشان، درخواستی مبنی بر برگزاری جلسه با اعضای فراکسیون مستقلین به دست ما نرسیده‌ است.

منبع : تسنیم

در همین رابطه

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به مردم

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *