صفحه نخست / سرخط اخبار / ادغام سه بانک با یکدیگر / انتقال حساب سپرده گذاران ثامن به انصار

ادغام سه بانک با یکدیگر / انتقال حساب سپرده گذاران ثامن به انصار

ادغام سه بانک با یکدیگر / انتقال حساب سپرده گذاران ثامن به انصار

سه بانک مهر اقتصاد ، موسسه ثامن و بانک انصار با یکدیگر ادغام شدند و نام بانک جدید انصار خواهد بود . سپرده گذاران بانک مهر اقتصاد و ثامن از امروز به بانک انصار منتقل شدند. همچنین امروز از طرف بانک انصار برای دارندگان حساب در موسسه ثامن پیامکی ارسال شد که حساب سپرده گذاران موسسه ثامن به بانک انصار منتقل شده است.

انک انصار در پیامکی به سپرده‌گذاران موسسه اعتباری ثامن، از انتقال حساب آنها به بانک انصار خبر داد.

سپرده مشتریان مؤسسه اعتباری ثامن به بانک انصار منتقل و شماره حساب جدید در این بانک برای آنها پیامک شد و از این پس سپرده‌گذاران این مؤسسه می‌توانند از تمامی خدمات بانک انصار از جمله خدمات بانکداری الکترونیک بهره‌مند شوند.

این در حالی است که همزمان با نیمه شعبان تابلوهای موسسه اعتباری ثامن به بانک انصار تغییر یافت. گفته می‌شود با برنامه ریزی های انجام شده تعداد شعب بانک جدید به دلیل بالا بودن تعداد شعب بانک انصار، مهر اقتصاد و ثامن پس از ادغام کاهش می‌یابد.

یادآور می‌شود بانک انصار در حال حاضر ۷۰۰ شعبه دارد که در صورت ادغام با مهر اقتصاد که ۷۳۶ شعبه و ثامن که حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ شعبه دارند، تعداد شعب این بانک از ۲۰۰۰ شعبه فراتر خواهد رفت که همین امر موجب اخذ تصمیم مبنی بر کاهش شعب بانک جدید شده است.

همچنین از روز ۱۳ اردیبهشت ماه کارت ثامن در بیش از ۴ هزار خودپرداز بانک انصار فعال شده، همزمان با ادغام «موسسه اعتباری ثامن» در «بانک انصار» و بنا به درخواست این موسسه، خدمات خودپردازهای بانک صادرات ایران به کارت های موسسه اعتباری ثامن از روز ١٢ اردیبهشت ٩٧ پایان یافته است.

منبع: ایلنا

 

در همین رابطه

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به مردم

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *