صفحه نخست / سرخط اخبار / اخراج کارمندان شرکت HTC / دلیل اخراج چیست

اخراج کارمندان شرکت HTC / دلیل اخراج چیست

اخراج کارمندان شرکت HTC / دلیل اخراج چیست

روزهای بد کارمندان اچ تی سی از راه رسیده است و این شرکت قصد دارد تعداد زیادی از کارمندان بخش تولید خود را در ایالات متحده اخراج کند .

به گزارش سرویس تکنولوژی “سایت روزخوش” بسیاری از شرکت های فعال در حوزه فناوری ، هر از چند گاهی اقدام به اخراج و یا حذف تعدادی از نیروهای خود می کنند، تا نرخ مشکلات مالی خود را کاهش داده و کنترل کنند . اکنون نیز نوبت به اچ تی سی رسیده که با اخراج تعداد زیادی از کارمندانش ، هزینه های خود را تحت کنترل بگیرد .

بر اساس آمارهای مالی منتشر شده از سوی این شرکت؛ مدتی است که  اچ تی سی  با مشکل کاهش درآمد و حتی زیان های مالی مواجه است تا جایی که  در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ بیش از ۷۰ میلیون دلار متضرر شد .

یکی از مهم ترین نکات در خصوص این موضوع را می توان همزمانی این اخراج ها ، با  استعفای چیالین چانگ رئیس واحد گوشی های هوشمند و محصولات مرتبط دانست.

در شرایطی که  اچ تی سی تایید کرده  تعدادی از کارمندانش را در آمریکا اخراج کرده ،  دو واحد تولید گوشی‌های هوشمند و واقعیت مجازی خود را در یکدیگر ادغام می کند.

اما لازم است به این نکته نیز اشاره کنیم که اچ تی سی ،  تنها کارکنان واحد جهانی آمریکا را اخراج نکرده است. بر اساس خبرهایی که از سوی منبعی موثق منتشر شده است ،تعداد اخراجی ها دقیق نیست و بین چند ده نفر تا ۱۰۰ نفر دامنه دارد .

اطلاعاتی که اخیرا از شرکت اچ تی سی منتشر شده ،  مدیریت تولیدات مربوط به گوشی های هوشمند و هدست های واقعیت مجازی نیز از این پس در هر منطقه به صورت متمرکز صورت می گیرد . باید دید این حجم از تغییرات ، اخراج ها و البته تمهیدات مالی چه تاثیری در آینده این شرکت خواهد

منبع : کالاسودا

در همین رابطه

قیمت گوشی ارزان میشود / فعلا دست نگه دارید و گوشی نخرید، رفع توقیف گوشی های همراه

قیمت گوشی ارزان میشود / فعلا دست نگه دارید و گوشی نخرید، رفع توقیف گوشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *