صفحه نخست / مد و زیبایی / آرایشگر “ادل” شیوه بکر آرایش چشم را بیان می کند/ چطور چین و چروک ها را محو کنیم؟
آرایشگر "ادل" شیوه بکر آرایش چشم

آرایشگر “ادل” شیوه بکر آرایش چشم را بیان می کند/ چطور چین و چروک ها را محو کنیم؟

آرایشگر “ادل” شیوه بکر آرایش چشم را بیان می کند  . برای جلوگیری از پیر جلوه کردن چه کنیم ؟

آیا تا بحال شده است که پس از آرایش به خودتان نگاه کرده باشید و بگویید که می توانستم بهتر از این هم انجام دهم؟ همه ی ما خانم ها این موضوع را تجربه کرده ایم.

آماده سازی ناقص پوست، فوندانسیون زدن اشتباه و یا استفاده از پودر به شیوه ای نادرست، می تواند سن شما را بیشتر از سن واقعی نشان دهد زیرا باعث افزایش چین و چروک دور چشم و ایجاد حفره می شود.

در این خصوص از مایکل اشتون، میکاپ آرتیست ادل، خواننده مشهور سوال کردیم که اشتباهات ما را در آرایش چشم نشان دهد..آرایشگر “ادل” شیوه بکر آرایش چشم را بیان می کند

به گفته وی، دقیقا مثل سایر اجزای صورت که پیش از شروع آرایش کردن، نیازمند آماده سازی هستند، برای داشتن یک آرایش بی نقص بر روی چشم، پیش از استفاده از رنگ و سایه، باید آن را آماده کنید.

استفاده از پرایمر سایه چشم بر روی پلک ها ظاهری مناسب به آن داده، رنگ آن را بهتر نشان می دهد و همچنین از ایجاد خط و چین بر روی آن، جلوگیری می کند. پرایمر نارگیل بافت نرمی داشته و سرشار از مواد مرطوب کننده است و ناحیه چشم را هموار و پر می کند. البته آقای اشتون توصیه می کند، پیش از اعمال پایه آرایش، پرایمر را زیر چشم ها نیز بزنید تا چین و چروک آنها اصلا به چشم نیاید.

وقتی صحبت از آرایش صورت برای از بین بردن پیری پوست می شود، باید توجه داشت که “هرچه کمتر، بهتر”. گذاشتن مژه های پر و زیبا، و پس از آن استفاده از مداد چشم طبیعی که نرم و براق بوده و مثل مداد شمعی بر روی پوست رنگ دهد، بدون نیاز به رنگ و سایه، به تنهایی جذاب خواهد بود.

اگر می خواهید ظاهر چشم خود را پررنگ تر کنید، و می خواهید پیری آن را از بین ببرید، باید مطمئن شوید که در زمان استفاده از فوندانسیون آن را به آرامی روی پوست فشار می دهید. در حالیکه نوجوانان و جوانان با فوندانسیون پر و پیمان زیبا می شوند (البته به آن احتیاجی هم ندارند)، برای افراد سن بالاتر، نتیجه اصلا جذاب نخواهد شد.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *